Máme koule

Pravidelné kettlebell tréninky pro dospělé

Na našich pravidelných trénincích ti pomůžeme získat funkční sílu a kondici. Připravíme tě na život tam venku. Díky našim tréninkům tě žádná výzva nepřekvapí, ať už je to pomoc kamarádovi se stěhováním piána do osmého patra nebo „přátelský“ match ve fotbálku s týmem z vedlejší vesnice. Efekt našich tréninků budeš cítit v běžném životě, při každodenních aktivitách a sportu.

Jednou provždy zapomeň na bolavá záda, klouby, chronické vyčerpání a mindráky. Zbavíme tě přebytečných kil a vytvarujeme svaly. Chce to hodně potu a dřiny, ale výsledkem bude zdraví, spokojenost a vysoké sebevědomí. Už nikdy nebudeš chtít zhasnout v ložnici.

Pomůžeme ti zlepšit celkovou kvalitu života díky manuálu zdravé životosprávy. A to vše při pravidelném tréninku 2x – 3x týdně s dostatkem času na další aktivity.

Pondělí

Pátek

Naše tréninky jsou určené jak pro muže tak ženy všech věkových kategorií, kteří touží po funkční síle a kondici a jejich následném uplatnění ve sportu a při běžných činnostech. Pro vytížené manažery, kteří hledají maximum výsledků s minimem času a úsilí. Pro všechny, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku nebo nabrat svaly. Pro rekreační i profesionální sportovce, kteří touží posunout svou výkonnost na další úroveň. A zároveň pro každého, kdo se chce jednoduše lépe hýbat a provádět každodenní činnosti s lehkostí, bez bolesti, zadýchání nebo únavy.

Jsi časově vytížený a nestíháš chodit na naše pravidelné tréninky? Vyzkoušej naše víkendové semináře nebo si domluv soukromé tréninky v době, která ti vyhovuje.