KravJunior

Pravidelné tréninky pro děti a juniory

Tréninky pro děti jsou zaměřeny na teoretickou a praktickou část. Trénink ale hlavně není jenom o nekonečném nácviku sebeobranných technik. Děti si s námi užijí spoustu zábavy a rozšíří si obzory. Naučí se předcházet nebezpečným situacím a případně jak je řešit. A to jak ohrožení ze strany dospělých tak svých vrstevníků (např. problém šikany). Děti zažijí spousty akce a her, zvýší si fyzickou zdatnost a ohebnost. S námi se Vaše dítě nudit nebude. Více o programu KravJunior.

Do dětských tříd můžete své děti přihlásit přes tlačítko níže kdykoliv během školního roku. Záleží pouze na naplněnosti jednotlivých tříd. 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Program rozvoje osobnosti

Jsme toho názoru, že tréninky by neměly být jen o předávání dovedností sebeobrany, ale také o formování charakteru a vytváření podmínek pro růst všestranné a kultivované osobnosti. Abychom dětem pomohli na jejich cestě stát se nejlepší možnou verzí sebe sama, vzali jsme za svůj úspěšný program kolegů z Gracie University a implementovali ho do našich tréninků v podobě Programu rozvoje osobnosti (superschopností). Jedná se o celoroční program rozdělený do šesti hlavních kapitol. Význam jednotlivých kapitol a jejich rysy jsou s dětmi diskutovány během tréninku a na jednoduchých příkladech je dětem vysvětleno, jak mohou danou „superschopnost“ rozvíjet.  

Během přibližně dvou měsíců mají děti možnost sbírat body plněním jednoduchých úkolů doma při každodenních činnostech. Dětem je při tréninku na názorných příkladech vysvětlováno, jak mohou body získat. Jen ti, kteří získají minimální počet bodů, se kvalifikují na Respekt dětský den, což je zábavné sobotní odpoledne plné her a pohybových aktivit. 

„Protože i děti mají právo umět se bránit.“