Krav Maga

Pravidelné tréninky Krav Maga pro dospělé

Pravidelné tréninky probíhají od pondělí do pátku v naší nové tělocvičně Respekt Gym na adrese Vladislavova 336, Kutná Hora. Rozpis tréninků jednotlivých tříd naleznete níže.

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

  • Sparring A/B

    -

    A=postoj - lichý týden, B=zem - sudý týden

Tréninky pro dospělé – začátečníci

Nové třídy pro dospělé začátečníky otevíráme vždy jednou ročně na začátku září. Tréninky jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Ke každému přistupujeme individuálně, k čemuž nám slouží i zhodnocení pohybových vzorů dle FMS, které je pro všechny naše studenty zdarma.

Naučíme vás základní principy sebeobrany. Klademe důraz na prevenci. A když už útoku nelze zabránit, budete vědět, jak ho účinně vyřešit. Hlavními složkami tréninku jsou technická, taktická, fyzická a psychická příprava, a také právní minimum. Naučíme vás, jak využít běžné předměty ke zvýšení šancí na úspěšnou obranu. Řešíme problémy ozbrojeného i neozbrojeného útoku, útoku více útočníků nebo sebeobranu na zemi. Od nás budete vždy odcházet jako lepší a sebevědomější člověk.

Tréninky pro dospělé – pokročilí

Tréninky pro naše pokročilé studenty dále rozvíjejí jejich základní znalosti. Trénujeme zvládání komplexnějších a nebezpečnějších útoků. Využíváme pokročilé techniky proti útočníkovi, který ví, jak se bránit. Učíme, jak reagovat na změnu situace útoku a jak dál pokračovat v sebeobraně. 

Vaši případnou přihlášku do třídy pro pokročilé konzultujte s instruktorem.

Bonus – Silová příprava

Všichni naši studenti mohou ještě více rozvíjet své silové dovednosti na pravidelných trénincích silové přípravy. Silové tréninky trvají 30 minut a začínají vždy před Krav Maga tréninkem. Jedná se o bonus k našim Krav Maga tréninkům a studenti je mají zcela zdarma. Vyučujeme sílu dle nejvyššího standardu a metodiky StrongFirst.

Pravidelný rituál :)

„Učíme dobré lidi dělat ošklivé věci zlým lidem.“