Stěhujeme se!

Od září 2020 nás najdete na nové adrese Vladislavova 336, Kutná Hora

Naše školní tělocvična nám sloužila dlouhá léta velice dobře, ale potřeby našeho klubu vyrostly, a tak jsme se rozhodli pro radikální krok. Stěhujeme se.

Již nějaký ten pátek jsme se poohlíželi po místě, které by lépe vyhovovalo našim potřebám, kde bychom si mohli vybudovat vlastní zázemí a zařídit ho vybavením, které jsme neměli možnost ve škole instalovat. A na jaře tohoto roku se to povedlo.

Od té doby jsme usilovně pracovali na rekonstrukci, plánovali jsme, zařizovali a dnes je výsledkem zbrusu nová tělocvična se dvěma cvičebními sály, šatnami, sociálním zázemím a recepcí.

Mysleli jsme i na bezpečnost, a proto jsou šatny a cvičební sály opatřeny antibakteriálním nátěrem, který se používá na místech, kde je vyžadována maximální sterilita prostředí, jako jsou například operační sály.

Z vybavení se můžete těšit na boxerské pytle, hrazdy, žebřiny, lana na šplh, posilovací konstrukci, RKC kettlebelly a další. Samozřejmostí je sportovní podlaha tatami a gumová podlaha v silovém sále. V budoucnu budeme vybavení rozšiřovat o olympijské osy, kotouče a vzpěračské platformy. V recepci se můžete těšit na příjemné posezení u silné kávy.

Tímto všechny srdečně zveme na slavnostní otevření Respekt Gymu, které se koná v úterý 8. 9. 2020 od 18:00.

Tatami story

Náborový seminář pro děti 6 – 9 let

Náborový seminář pro děti 10 – 14 let


Nejnovější články:

aktivace bránice bodyweight bránice core cvičení dýchání děti a sebeobrana Eyal Yanilov flexibilita funkční dýchání get-up global tour 2024 hluboký stabilizační systém kemp kettlebell konzistence koně krav krav maga krav maga pro děti nábor 2023 pizza párty pohyb příměstský tábor renegerace sebeobrana pro malé bojovníky seminář semináře shorties silná ramena snatch stojka stretching strečink swing síla trénink vhodnost krav maga pro děti Výhody Krav Magy pro děti začínáme se stojkou zdraví zvyšování sebevědomí dětí září 2022 září 2023 žonglování

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..