PO COVIDU?!

Co dál?

Všichni netrpělivě vyhlížíme dobu, kdy se naše životy vrátí do jakéhosi normálu. Více jak rok žijeme jako na houpačce, jejímž pohonem jsou vládní opatření a jejich neustálé zpřísňování a uvolňování. Neříkám, že houpání není zábava, ale taky ti z něho může být docela špatně. A mě špatně už je. Nicméně věřím, že díky stoupajícímu promoření a vakcinaci tohle houpání brzo skončí.

Novinky v dětských třídách

V této souvislosti bych tě rád informovat o novinkách, které chystáme v našem rozvrhu tréninků a poskytovaných službách. Novinky začnou platit, jakmile se uvolnění bude týkat i naší činnosti a my budeme moci znovu otevřít náš gym. O co se jedná?

Naše stávající juniorské středeční a čtvrteční třídy Krav Maga se nově dělí na starší děti 10 – 13 let a juniory 14 – 17 let. Starší děti 10 – 13 let budou trénovat každou středu od 16.30 – 17:20, junioři 14 – 17 let pak každý čtvrtek od 16:30 – 17:20. K tomuto rozdělení jsme přistoupili z důvodu snadnějšího a plynulejšího přestupu z jednotlivých dětských tříd až po ty pro dospělé. Pokud chceš začít trénovat s námi, máš možnost. V obou třídách jsou ještě volná místa.

Zároveň chystáme úplně novou třídu pro naše nejmenší bojovníky a bojovnice. Těšit se můžou děti od 4 do 5 let. Se spuštěním počítáme na podzim 2021. Bližší informace a přihlašování budou následovat co nevidět.

Novinky pro dospělé

Další novinka se týká dospělých. Aktuálně spouštíme přihlašování do nové třídy pro začátečníky. Termín prvního tréninku se upřesní podle toho, kdy nám dovolí otevřít. Jako bonus se může každý přihlášený účastnit pravidelných silových tréninků, které budou probíhat vždy půl hodiny před každým tréninkem Krav Maga. A aby toho nebylo málo, máš také možnost zlepšovat své bojové dovednosti na pátečních sparringových trénincích. To je celkem více jak 4 a půl hodiny tréninku týdně. No, kdo to má? Troufneš si?

Dále se můžeš těšit na jednorázové akce ve formě seminářů, kempů, dětského dne nebo přespání v tělocvičně.

Nový rozvrh tréninků

  • Napsal: Jan Kužel
  • Dne: 28. 4. 2021

Nejnovější příspěvky:

5minut BOLT cvičení dýchání děti a sebeobrana flexibilita fms fyzicka get-up gfm kettlebell kondice konzistence korekční cviky krav krav maga krav maga pro děti manipulace mobilita novinky nový gym nábor 2023 pizza párty pohyb renegerace resety rozvrh tříd Sebeobrana sebeobrana pro malé bojovníky semináře shorties snatch strečink stěhování swing trénink vhodnost krav maga pro děti Výhody Krav Magy pro děti výkon zdraví zvyšování sebevědomí dětí září 2022 září 2023 život žonglování

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..