Sebeobrana Kutná Hora

Měníme Kutnou Horu a okolí na lepší a bezpečnější místo pro život.

Sebeobrana pro dospělé

Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí pravidelně a zdravě hýbat, naučit se bránit a zlepšit si fyzickou i psychickou kondici. V pravidelných kurzech vás naučíme nejúčinnější sebeobranný systém Krav Maga dle metodiky největší izraelské organizace Krav Maga Global, vedené Eyalem Yanilovem. 

Pravidelné tréninky pro dospělé probíhají dvakrát týdně a trvají 80 minut. Naučíme vás, jak předcházet různým konfliktním situacím. A když už k útoku dojde, jak ho vyřešit rychle, jednoduše a účinně. Přičemž nezáleží, zda se jedná o útok holýma rukama, se zbraní, nebo je útočníků dokonce víc. Naučíme vás, co dělat před konfliktem (prevence, deeskalace), během konfliktu (účinné řešení pomocí technik) i po konfliktu (ústup, přivolání pomoci, kontrola zranění…). Dále budete vědět, jak použít běžné předměty ke zvýšení šancí na úspěšnou obranu. Sebeobranná situace je vždy komplexní problém, a i tak se snažíme k tréninku přistupovat. 

Tréninky jsou rozděleny do jednotlivých bloků, jejichž součástí je právní minimum, sebeobranné techniky a taktika, ale také zlepšování fyzické a psychické kondice. Samozřejmě nechybí pohodová atmosféra a spousta zábavy. 

Začít s námi může každý bez rozdílu věku a pohlaví. Jedinou podmínkou je čistý trestní rejstřík. Ke studentům přistupujeme individuálně, k čemuž přispívá i zhodnocení základních pohybových vzorů dle konceptu FMS, které je pro naše studenty zdarma.

Důležitým dílkem úspěšné sebeobrany je také fyzická zdatnost a síla. Přestože je zvyšování fyzické zdatnosti nedílnou součástí našich Krav Maga tréninků, nabízíme navíc jako bonus pro naše studenty silovou přípravu dle metodiky StrongFirst . Silová příprava trvá 30 minut a začíná vždy v 18:30 před samotným Krav Maga tréninkem. 

Podrobný rozpis tréninků naleznete v sekci Tréninky.

Vždy máme na srdci náš hlavní cíl, kterým je zlepšení kvality a bezpečnosti života každého obyvatele Kutné Hory a okolí. 

Trénink dospělých Kutná Hora

Sebeobrana pro děti

Přinášíme do Kutné Hory jedinečný koncept sebeobrany pro děti KravJunior. Celý koncept je založen na nenásilné a zábavné formě učení sebeobranných technik Krav Maga uzpůsobených pro děti. Více o KravJunior zde. Děti u nás mohou začít s tréninkem od 6 let (mladší po dohodě s instruktorem). Máme otevřené dvě skupiny dětí od 6 do 9 let, dále skupinu starších dětí od 10 do 13 let a skupinu juniorů od 14 do 17 let. Pravidelné tréninky probíhají jednou týdně (ve středu a/nebo ve čtvrtek) a trvají 50 minut. Rozvrh tréninků a přihlašování naleznete v sekci Tréninky. Od nás děti odcházejí vždy s úsměvem na tváři, vysportované a plné nových vědomostí. Jedinou nevýhodou je, že se nebudou moci dočkat dalšího tréninku.  

Dětský trénink juniorů Kutná Hora

„Aby každý mohl žít v míru.“