Nová série seminářů cvičení s kettlebell

To tady ještě nebylo! Představujeme úplně novou sérii seminářů cvičení s kettlebell, která posune vaše dovednosti na další úroveň bez dlouhého trávení času na několikahodinových seminářích. 

Nemůžete si dovolit trávit téměř celý den na semináři a přesto se chcete naučit nové cviky pod dohledem certifikovaných instruktorů? Pak jsou Kettlebell Shorties přesně pro vás. 

Během 1,5 hodiny dlouhého semináře vás naučíme vždy jeden vybraný cvik s kettlebell. Ať už se zajímáte o Swing, Get-up, Clean, Press, Snatch, Front squat, nebo pokročilé cviky jako Windmill, Bent press, Push press a Jerk. Na Kettlebell Shorties si přijde na své úplný začátečník i pokročilý.

Začátečníky naučíme vše od začátku se správnou technikou. Pokročilým vyladíme techniku, aby mohli zvedat těžší váhy.

Na seminářích nebudou chybět názorné ukázky, propracované učební postupy, opravné drily tak, aby danou techniku cviků zvládl každý bezpečně a v co nejkratším čase. 

Sledujte náš kalendář akcí, kde budeme pravidelně zveřejňovat termíny Kettlebell Shorties. Nemáme aktuálně vypsaný seminář na téma, které by vás zajímalo? Napište nám do komentáře nebo pošlete email.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..