Léto pomalu končí a přichází podzim. Nemusíš ale zoufat. Když jedno končí, druhé začíná. A tak se můžeš v září těšit na pravidelné tréninky v našem Respekt gymu. Dle pravidelného rozvrhu budou v týdnu od 6. září probíhat všechny vypsané tréninky Krav Maga a Kettlebell. 

Volná místa

Ve všech pravidelných třídách ještě zbývají poslední volná místečka. Urvi je, dokud můžeš. Plní se rychle. Přihlašování je jednoduchý. Stačí kliknout na tlačítko níže, vybrat vhodnou skupinu a vyplnit formulář. Pak už ti jen dorazí potvrzující email registrace s platebními údaji a dodatečnými informacemi.

Třída Krav Maga pro dospělé začátečníky je již v plném proudu a začít trénovat můžeš hned. Trénujeme každé úterý a čtvrtek od 19:00 do 20:20. Využít můžeš také bonus v podobě silového tréninku od 18:30 do 19:00 ve stejné dny.

Dětské tréninky po letní pauze startují ve středu 8. září a ve čtvrtek 9. září dle rozvrhu níže.

První trénink je zdarma

Nejsi si jistý, zda je Krav Maga pro tebe to pravé? Žádný problém. První trénink je úplně zdarma. Prostě přijď v uvedené časy na trénink, odcvič ho s námi a pak se rozhodneš. S sebou stačí pouze volné oblečení na cvičení, pití a dobrá nálada.

Rozvrh tréninků

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

  • Kettlebell dospělí

    Kettlebell dospělí

  • Sparring A/B

    A=postoj – lichý týden, B=zem – sudý týden

Bližší info o trénincích Krav Maga a kettlebell.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..