Jan Kužel

Hlavní instruktor Respekt gymu

Vždycky jsem byl obyčejný kluk, kterého baví sportovat. A to mi vlastně vydrželo až do dneška. Kdysi jsem hrával závodně florbal za Kutnou Horu. Pak jsem se přestěhoval do Prahy a všechno se změnilo. 

Po čase vysedávání doma jsem objevil Krav Magu. V té době byla u nás ještě v plenkách. Na první trénink jsem čekal několik měsíců. Ale vyplatilo se to. Krav Maga mi kompletně změnila život. Otevřela mi dveře do nového světa, rozšířila obzory. A hlavně mě hrozně bavila a baví. 

Po více než třech letech trénování jsem v roce 2015 absolvoval instruktorskou certifikaci pod hlavičkou Krav Maga Global. A roztočil se kolotoč dalších navazujících školení a certifikací. A nepřestává se točit. Za to jsem velmi vděčný hlavně svým studentům, kteří jsou pro mě inspirací a hnacím motorem. 

Dnes jsem certifikovaný instruktor Krav Maga pro dospělé i děti. Specialista funkčního pohybu u FMS, instruktor posilování s vlastní vahou, kettlebell a velkou činkou prestižní organizace StrongFirst, instruktor Ground Force Method, Flexible Steel a Oxygen Advantage. A stále je, co se učit. 

Ve volném čase se věnuji BJJ v Tiger teamu, mávám s kettlebellem, jezdím na motorce, střílím a snažím se hrát na piano. Prostě obyčejný kluk :-) . 

Mým cílem je předávat svým studentům veškeré nabyté vědomosti a pomoci jim tak žít lepší a bezpečnější život. 

Oblíbený citát:

„V životě si musíme umět zapálit svůj vlastní ohníček.“

– Bear Grylls

S mistrem Zeev Cohen  na tréninku v Izraeli

Sledovat mě můžeš na:

Nebo navštiv můj web: