I letos máš možnost stát se lepší verzí sebe sama a přihlásit se na pravidelné tréninky sebeobrany Krav Maga nebo silového a kondičního tréninku s kettlebell. 

Krav Maga pro dospělé

Nová třída Krav Maga pro dospělé začátečníky začíná již v úterý 5. 9. 2023. Na nic nečekej a začni svoji cestu bojovníka ještě dnes. 

Silové a kondiční tréninky

Na tréninky silové a kondiční přípravy s kettlebell, velkou činkou nebo vlastní vahou se můžeš přihlásit kdykoliv během celého roku. Jak u nás říkáme: „Nejlepší čas začít byl včera, druhý nejlepší je dnes.“ 

Seminář ZDARMA

Že tak nějak nevíš, zda to bude pro tebe to pravý? Chceš si tréninky nejdříve vyzkoušet, ať víš, do čeho jdeš? Žádný problém! Stačí se zaregistrovat na bezplatný seminář Seznámení s Krav Magou, který se uskuteční v sobotu 2. 9. 2023 od 10:00. Pozor, seminář jsme pro tebe připravili zcela zdarma, ale má omezenou kapacitu, tak dlouho neváhej s přihlášením.

Krav Maga pro děti

U nás si na své přijdou i děti. Krav Magu pro děti trénujeme v několika věkových kategoriích od nejmenších po teenagery. První trénink je pro děti vždy zdarma. Navíc tento rok rozšiřujeme tréninkový rozvrh pro děti ve věku 6 – 9 let a 10 – 13 let, kteří si kromě tradiční středy a čtvrtku nově zatrénují i v úterý. Více informací o dětských trénincích naleznete v sekci Tréninky – Krav Maga děti

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..