Vítejte na cestě za lepší verzí sebe sama

Vítejte na stránkách, kde se vášeň pro sebeobranu a osobní rozvoj střetává s realitou. Mám vzrušující novinku pro všechny příznivce Krav Maga a ty, kteří teprve objevují svou cestu k osobní odolnosti. Kutná Hora se brzy stane dějištěm události, která není jen obyčejným seminářem. Je to příležitost stát se součástí globálního fenoménu, který definoval sebeobranu nové generace – seminář s Eyal Yanilovem, legendou Krav Maga.

Legendární Eyal Yanilov přichází

Krav Maga, systém sebeobrany zrozený z nutnosti přežít a bránit se v nehostinných podmínkách, překročil hranice Izraele a stal se světovým symbolem odvahy, síly a nezlomné vůle. Eyal Yanilov, který stál u základů moderní Krav Maga po boku jeho zakladatele, Imi Lichtenfelda, přináší své neocenitelné zkušenosti a hluboké pochopení tohoto umění přímo k nám.

Seminář, který se uskuteční v Kutné Hoře, není jen další lekcí sebeobrany. Je to cesta, na které se naučíte, jak překonat vlastní limity, rozvíjet sebevědomí a získat dovednosti, které vám mohou jednoho dne zachránit život. Eyal Yanilov s sebou přináší dekády zkušeností a hluboké porozumění principům Krav Maga, které proměnilo životy lidí po celém světě.

Co seminář nabízí

Proč se zúčastnit? Protože bez ohledu na to, jestli jste na začátku své cesty nebo již máte za sebou roky tréninku, toto setkání nabízí unikátní příležitost učit se od jednoho z nejuznávanějších mistrů Krav Maga. Budete mít možnost prohloubit své znalosti, zdokonalit techniky a posílit svou mentální odolnost. Seminář je navržen tak, aby inspiroval a povzbudil každého účastníka, aby objevil nové rozměry svých schopností.

Hloubka a filozofie Krav Maga

Kromě praktických lekcí nabízí seminář také možnost porozumět historii a filozofii Krav Maga, což dodává hloubku a kontext dovednostem, které se zde naučíte. A jako známku vašeho zapojení a odhodlání si každý účastník odnese speciální diplom.

Připravenost jako nejlepší obrana

V dnešním světě, kde se bezpečnost stává stále důležitějším tématem, je tento seminář připomínkou, že nejlepší obranou je být připraven. Připojte se k nám a prožijte den plný učení, inspirace a osobního růstu.

Přidejte se k nám

Tato událost je jedinečnou příležitostí pro všechny v Kutné Hoře a okolí, aby se společně učili nové dovednosti a oslavili sílu, kterou Krav Maga přináší do našich životů. Nenechte si ujít šanci být součástí této nezapomenutelné zkušenosti.

Pro více informací a registraci prosím klikněte ZDE . Těším se na setkání s vámi a společné sdílení tohoto jedinečného zážitku.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..