Aktuální stav
Nezapsáno
Cena

0,00 Kč

Zkušební cena na 30 dní, potom

200,00 Kč

Plná cena každý další 1 měsíc

Začni

Vítej v online světě Krav Maga!

Chceš se stát nejlepší verzí sebe sama a zamakat na technikách Krav Maga? Už nemusíš hledat poznámky nebo se spoléhat na paměť z tréninků. S naší revoluční členskou sekcí Záznamy tréninků Krav Maga získáváš přístup k neocenitelnému zdroji znalostí a technik, které ti pomohou dosáhnout vrcholu ještě rychleji a pohodlněji.

Proč se připojit:

1. Flexibilita tréninku: Nemohli jste se dostavit na trénink osobně? Žádný problém! S našimi záznamy tréninků můžeš cvičit a zdokonalovat se kdykoliv a kdekoli, což ti umožní držet krok s celou skupinou.

2. Zpětná vazba na dosah ruky: Není nic lepšího než vidět svůj pokrok na vlastní oči. S našimi záznamy můžeš analyzovat své techniky, správně je provádět a posouvat svou úroveň rychleji než kdy dříve.

3. Zvýšení sebevědomí: Díky možnosti opakování cvičení a zdokonalování se budeš cítit sebejistěji v každé situaci. S každým prohlédnutím záznamu budeš vědět, že jsi na správné cestě k dosažení svých cílů.

4. Exkluzivní obsah: Naše členská stránka nabízí nejen záznamy tréninků, ale také exkluzivní materiály, tipy od našich instruktorů a další bonusy, které ti pomohou stát se mistrem v Krav Maze.

Připoj se k nám ještě dnes a začni svou cestu k neomezenému potenciálu ve světě sebeobrany. Tvé dovednosti Krav Maga budou dosahovat nových úrovní a tvá sebedůvěra bude nepřekonatelná.

Nečekej a registruj se nyní!