První krok

Začít trénovat Krav Magu je velice jednoduché, i když první krok bývá právě nejtěžší. Veškeré obavy ale můžeš nechat stranou, trénovat s námi je radost. Čeká Tě přátelský kolektiv s lidmi, kteří ctí stejné hodnoty: respekt, zdraví, síla, odhodlání, přátelství.

„Začít může každý, ale ne každý má odvahu udělat první krok.“ 

Jak se přihlásit?

V Kutné Hoře otevíráme nové třídy pro dospělé pravidelně během září a října. Děti s námi mohou začít trénovat kdykoliv během celého školního roku ideálně ale od jeho začátku. 

Takže právě teď je ten nejlepší čas začít trénovat. Máš na výběr z několika následujících možností.

Jako dospělý se můžeš zúčastnit Úvodního semináře do Krav Maga, kde si trénink s námi vyzkoušíš a až poté se rozhodneš, zda budeš pokračovat v pravidelné třídě. Navíc na Tebe čeká odměna v podobě 200 Kč slevy na první měsíc tréninku. 

Nebo se rovnou přihlásíš do pravidelné třídy, která startuje na přelomu září a října. Pokud ale prošvihneš první tréninky, nezoufej. Můžeš se k nám přidat během celého října, pokud bude volné místo. V tom případě kontaktuj přímo instruktora

Podobné možnosti mají i děti, pro které jsou připraveny náborové semináře tady a tady. Semináře jsou pro děti zcela ZDARMA, přičemž účast na nich není podmíněna nástupem do pravidelných tříd. Jak už bylo uvedeno výše, děti se mohou přihlásit na pravidelné tréninky kdykoliv během celého školního roku. 

Mysli také na to, že podmínka platné přihlášky u dospělých je čistý trestní rejstřík. Učíme pouze dobré lidi. 

Kompletní seznam nově otevíraných tříd ZDE

Tréninky?

Pravidelné tréninky pro dospělé probíhají dvakrát týdně 1,5 hodiny každý čtvrtek a neděli. Pro děti pak jednou týdně 45 minut každou středu, čtvrtek nebo neděli. Trénujeme ve školní tělocvičně na adrese Masarykova 197, Kutná Hora. K dispozici jsou šatny se sprchami a sociálním zařízením.

Pravidelné tréninky

Vybavení?

Krav Maga není náročná na vybavení. Menší děti si vystačí se sportovním oblečením, botami do tělocvičny a pitím. Starší děti budou navíc potřebovat chránič na zuby a suspenzor. Stejně tak dospělí, kterým se ještě doporučuje postupně dokoupit chránič holení, boxerské a MMA rukavice, chránič předloktí a kukla pod helmu. Veškeré vybavení Ti po dohodě zajistí instruktor nebo si ho můžeš objednat na KMG e-shopu

Veškeré ostatní vybavení jako tréninkové zbraně, helmy, vesty, lapy, boxerky pro děti a další, je zajištěno v dostatečném množství na každý trénink. 

Příspěvky?

První trénink máš ZDARMA! Nezávazně si s námi zatrénuješ, oťukneš si nás a kolektiv, a pak se podle sebe rozhodneš, zda budeš pokračovat. No řekni, jde udělat první krok ještě jednodušší? 

Příspěvky za trénink u nás můžeš platit hotově nebo převodem na účet vždy na začátku měsíce. Nejoblíbenější je tříměsíční platba, která je zároveň nejvýhodnější.

Děláš na směny? Nevadí. I pro Tebe máme připravenou výhodnou variantu příspěvků. 

Zajímá Tě víc? Podrobnosti k jednotlivým příspěvkům nalezneš v popisu dané pravidelné třídy.  

Závěr

Teď už zbývá jenom udělat ten první krok a začít! Nečekej na zítra, začni dnes. 

Kdyby Tě k tématu „Jak začít s Krav Magou“ zajímalo cokoliv dalšího, napiš nám do komentáře. 


Newsletter – aby Ti neunikly žádné novinky

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..