Vítejte :)

Konečně jsme se dočkali! Kutnohorská Krav Maga má své vlastní webové stránky. Naleznete na nich aktuální informace o trénincích a pravidelných třídách sebeobrany pro děti a dospělé. Do pravidelných tříd a dalších akcí, jako jsou například intenzivní semináře, se můžete přihlásit přes náš kalendář akcí. Budeme zde přispívat zajímavými články na našem blogu. A celkově budete mít přehled o všem, co se u nás zrovna děje.  

Snažili jsme se pro vás vytvořit uživatelsky přívětivé a přehledné stránky.  Když i přes veškerou naši snahu narazíte na nějaký problém nebo budete mít připomínku či návrh na zlepšení, neváhejte nám to dát vědět. Za každý váš podnět budeme velice vděční. 

Věříme, že tyto stránky budou ku prospěchu všem našim studentům a  příznivcům, a že i s jejich pomocí budeme společně vytvářet lepší a bezpečnější prostředí pro život v Kutné Hoře a okolí. 

Více informací o naší činnosti naleznete v sekci O nás. A více informací o Krav Maga Global CZ, celorepublikových akcích, chystaných seminářích nebo dětských táborech naleznete na KMG CZ.

Provozovatelem stránek je zájmový spolek Krav Maga Respekt, z. s. 


Newsletter – aby Ti neunikly žádné novinky

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..